Buy a Bundle Package and Save

Three ways to save:

1.

Buy a package of 4 classes for $85 ($100 value)

Buy a package of 4 in-person classes and use them anytime during the school year.

2.

Buy a package of 4 online classes for $47 ($100 value)

Buy a package of 4 online classes and use them anytime during the school year.

3.

Combo 4 online classes + 4 in-person classes + 1 Q&A for $125 ($164 value)

Q&A: Once a month our professional chefs are online to answer all questions (online session).

Donate Now